Wie zijn we

Voeders Decadt is een familiebedrijf onder leiding van Frank Decadt. Wij hebben een enthousiast en dynamisch team dat steeds voor u klaar staat.

Frank Decadt
Zaakvoerder

frank@decadt.be
Marc Decadt
Zaakvoerder

marc@decadt.be
Lieve Wyseur
Personeel & Finance

lieve@decadt.be
Yvette Lefevre
Boekhouding

yvette@decadt.be
Paul Joye
Technisch-commercieel, Productie & Nutritie

paul@decadt.be
Charlotte Decadt
Boekhouding & Administratie

charlotte.decadt@decadt.be
Geert Tanghe
Verkoop

geert@decadt.be
Geert Vandenbussche
Verkoop

geert.vdb@decadt.be
Charlotte Latrez
Administratie, Milieu & Mestverwerking

charlotte.latrez@decadt.be
Jeroen Degrauwe
Logistiek, Grondstoffenplanning & Integratie

jeroen@decadt.be
Gijsbrecht Pollentier
Kwaliteit, Nutritie & Technisch-commercieel

gijsbrecht.pollentier@decadt.be
Dries Vanpeteghem
Milieu & Mestverwerking

dries@decadt.be
Alexander Naessens
Personeel, Finance & Commercieel

alexander@decadt.be
Wim Vantomme
Aan- en verkoop biggen

Gsm 0475 31 11 75
wim@decadt.be
Voeders Decadt NV · Meulebroekenlaan 21, 8840 Oostnieuwkerke
Tel. 051 20 38 66 · Fax 051 22 28 39 · info@decadt.be